Služby, které nabízíme

Inteligentní dům

K+K ELEKTROTECHNIK spol. s r.o. si Vám dovoluje představit dostupný systém pro , ovládání a kontrolu domů, bytů LOXONE. LOXONE je cenově dostupný, inteligentní systém pro automatizaci, který Vám umožní ovládat Váš dům pomocí počítače, či mobilních zařízení. Můžete tak ve Vašem domově ovládat vše, co lze ovládat elektrickou energií a součaně toto ovládání automatiozovat tak, že významně zvýšíte komfort užívání.

Bezdrátové řešení

K centrální jednotce systému LOXONE lze připojit mimo kabelem připojovaných prvků i bezdrátové moduly, které lze použít pro instalaci systému v objektech, ve kterých je již elektroinstalace hotová, a nové rozvody nelze realizovat. Pro použití v již realizovaných domech a bytech můžeme snadno vytvořit kompletní řešení domácí automatizace pouze z bezdrátových prvků.

Bezpečnost

Pomocí čidel a programu, lze naprogramovat chování domu ve Vaší nepřítomnosti, a to tak, že bude pomocí pohybu žaluzií, rozsvícení světel, nebo některých spotřebičů simulována Vaše přítomnost v domě. Samozřejmostí jsou pohybová čidla v exteriéru, která jsou propojena na kamerový systém a vy můžete mít i na dálku svůj dům pod dohledem. V případě narušení, je možno upozornit Vás, nebo bezpečnostní službu na daný problém. Další bezpečnostní funkcí, je uzavření přívodu vody v případě poruchy a zaplavení instalovaného čidla. Tato funkce zabrání vytopení a škodám na majetku, především u dřevěných podlah, může být velmi přínosná.

Vytápění, klimatizace, rekuperace

Pomocí programu, je možno volit režimy vytápění jednotlivých místností. Regulace teplot probíhá pomocí regulačních hlavic, které jsou montovány na standardní ventily topení a ovládány přes zadaný program a měření teploty místnosti. Teploměr bývá osazený v místnosti v designu výrobce vypínačů. Podlahové vytápění se ovládá podobně, pouze ventily mají jiný design. Všechny tyto prvky mohou fungovat i bezdrátově. Pomocí programů, lze ovládat i jednotku rekuperace a to včetně klapek a regulace otáček ventilátorů. Samozřejmostí je měření teplot a zanesení filtrů jednotek. Systém je schopen kontrolovat kvalitu vzduchu v místnostech a podle této hodnoty nastavovat režim chodu jednotek.

Osvětlení

Pomocí programovatelných vypínačů, ovládáte osvětlení nejen tak, jak jste byli zvyklí, ale je možno do těchto světel pomocí programu vložit funkce pro rozsvícení na základě pohybového čidla, podle intenzity světla může být použit stmívač apod. Světla slouží i pro bezpečnost obyvatel objektu, po reakci venkovních pohybových čidel, může být pomocí rozsvícení světla simulována přítomnost osob v domě.

Další možnosti ovládání

  • Žaluzie, rolety
  • Elektrické spotřebiče, zásuvky
  • Kamerový systém
  • Garážová vrata, vjezdové brány
  • Bazén, vířivka
  • Propojení multimédií

Výhody

Mimořádný komfort
Automatizací funkcí se Vám uvolňuje čas pro vaši práci a zábavu
Bezpečí
Spolehlivě s pomocí čidel ohlídá spolehlivě Váš dům
Zábava
LOXONE umí zakomponovat různé systémy domácích kin a multimédií
Úspory energií
Pomocí pokročilé regulace a programování lze ušetřit velmi slušné procento výdajů za energie
Cenová dostupnost
Systém je díky své příznivé ceně standardem pro ovládání domu a nabízí mimořádné možnosti ovládání
Jednoduchost ovládání uživatelem
Je vytvořeno přívětivé uživatelské prostředí pro ovládání. Design je variabilní a je pouze na přání uživatele, jaký vzhled zvolí