Služby, které nabízíme

Elektromontážní práce

K+K ELEKTROTECHNIK spol. s r.o. si Vám dovoluje nabídnout spolupráci při realizaci elektro rozvodů ve vašich stavbách. Provádíme kompletní elektromontážní práce, silnoproudé rozvody, slaboproudé rozvody, počítačové sítě. Tyto práce provádíme v novostavbách i pro rekonstrukce. Instalujeme zařízení pro chytré domy firmy LOXONE, jehož technické možnosti umožňují řízení inteligentní elektroinstalace, řízení a měření vzduchotechniky budov, nebo automatizaci procesů a chodu technických zařízení, včetně vzdáleného přístupu a dohledu.

Bezdrátové řešení

V našich systémech dokážeme instalovat i bezdrátově ovládané prvky, které nelze připojit kabelem, jedná se hlavně o rekonstrukce. Toto řešení je vhodné například pro ovládání žaluzií, které se montují dodatečně a rozvody ovládání by znamenaly sekání nových kabelů. Toto řešení je pro tuto situaci ideální. Pro použití v již realizovaných domech a bytech můžeme snadno vytvořit kompletní profesionální řešení automatizace pouze z bezdrátových prvků.

Kvalita prací

Naše firma si zakládá na individuálním přístupu k zákazníkovi, snažíme se najít řešení, které by nejlépe splňovalo očekávání zákazníka. Dokážeme připravit projektovou dokumentaci, která je pro rozsáhlejší instalace nutná a naceníme zákazníkovi nabízené řešení. V rámci našich služeb instalujeme a prodáváme tepelná čerpadla, které přinášejí do Vašeho domu konfort a značnou úsporu finančních prostředků. V rámci programu Nová zelená úsporám jsme registrovaná instalační firma.

Nabízíme programování chodu domu, což nám umožňuje vytvořit zákazníkovi řešení na míru, uzpůsobit mu logiku a grafiku ovládání přes vypínače, ovladače, PC či mobilní telefon nebo dnes populární tablety a zároveň jsme schopni vyřešit jakékoliv kombinace zdrojů a spotřebičů tepla, chlazení, fotovoltaiky nebo i větrné elektrárny.

Elektroinstalace dokážeme navrhnout a realizovat tak, že výsledek naší práce Vám ušetří spoustu času na svoje zájmy. Při kvalitním návrhu rozvodů a Vašich potřeb vznikne jasný a srozumitelný systém který v budoucnu nebude nutné měnit.

Příklad prací

  • Instalace rozvodů elektro
  • Inteligentní ovládání budov
  • Ovládání osvětlení a světelných scén
  • Ovládání vzduchotechniky
  • Instalace a prodej Tepelných čerpadel
  • Ovládání a řízení výrobních procesů
  • Ovládání a dohled nad chodem vytápění
  • Realizace regulace pro úsporu energií

Výhody

Mimořádná kvalita
Ušetříme Váš čas
Rychlost
Spolehlivě s pomocí čidel ohlídáme váš dům
Projektování
Zakomponování systému LOXONE do Vašeho domu
Úspory energií
Pomocí pokročilé regulace a programování ušetříme výdaje za energie